Rodzina Stylusa się powiększa

Koncern Epson powiększa rodzinę produktów spod znaku Stylus o dwa nowe modele drukarek. Tym razem jest to atramentowa drukarka o symbolu C64 przeznaczona dla domowych użytkowników oraz wielofunkcyjne urządzenie o symbolu CX6400, pełniące rolę drukarki, skanera oraz kopiarki.

Stylus C64 przeznaczony dla domowych użytkowników oferuje im rodzielczość wydruku 5760 x 1440 dpi. Szybkość monochromatycznych wydruków wynosi 17 stron na minutę. W przypadku kolorowych wydruków osiąga prędkość 9 stron na minutę. Pojemnika na papier mieści 120 arkuszy. Na system drukujący składają się 4 oddzielne pojemniki z tuszem DuraBrite, który zapewnia szybkie wysychanie i jest odporny na światło oraz wodę. Drukarka jest kompatybilna z systemem Mac OS X oraz Mac OS 8 i posiada port USB. Jej cena to 59 USD.

Urządzenie wielofunkcyjne Stylus CX6400 zostało przewidziane z myślą o zastosowaniu biurowym oraz drukowaniu zdjęć. Oferuje rozdzielczość wydruku 5760 x 1440 dpi i w ciągu minuty drukuje 22 strony czarno-białe lub 11 kolorowych. Potrafi kopiować z prędkością 16 stron na minutę i skanować w rozdzielczości 1200 x 2400 dpi z automatycznym rozpoznaniem formatu skanowanego dokumentu. Tak jak w Stylusie C64, znajdziemy tu cztery pojemniki z tuszem DuraBrite. Panel sterowania urządzenia zawiera specjalny mechanizm pozwalający na jego zabezpieczenie kodem PIN. Nikt przypadkowy nie będzie mógł wtedy skorzystać przykładowo z funkcji kopiowania. Stylus CX6400 kosztuje 149 USD i dodatkowo został zaopatrzony w kabel USB.

Zobacz również:

Więcej informacji: http://www.epson.com


×