Reorganizacja IBM w Europie Wschodniej

IBM, który jak wiadomo pod koniec listopada ub.r.zacząl przeprowadzać wiele drastycznych cięc w zatrudnieniu pracowników, a także dużo zmian zmierzających do decentralizacji zarządzania, ma w Europie Wschodniej trzy przedstawicielstwa (w Czecho-Słowacji i Polsce - 1991 r., na Węgrzech nieprzerwanie już od 1936).

IBM, który jak wiadomo pod koniec listopada ub.r.zacząl przeprowadzać wiele drastycznych cięc w zatrudnieniu pracowników, a także dużo zmian zmierzających do decentralizacji zarządzania, ma w Europie Wschodniej trzy przedstawicielstwa (w Czecho-Słowacji i Polsce - 1991 r., na Węgrzech nieprzerwanie już od 1936). W oświadczeniu związanym z reorganizacją dyrektor IBM Eastern Europe Dilip Chandra stwierdził, że "kierunek, który zapoczątkowaliśmy w Europie Wschodniej, jest zgodny z tym, co niedawno zarządził dyrektor generalny IBM John Akers". Dilip Chandra nie wspomniał, czy reorganizacja obejmie wschodnioeuropejskie placówki IBM. Należy się więc domyślać, że jej tu nie będzie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200