Rekordowa Samba w górach

W połowie maja br. odbył się XXII zlot użytkowników systemu Infor ERP LN (d. Baan). Konferencja zorganizowana została przez S&T Services Polska.

Tradycyjna formuła Samby obejmuje warsztaty i seminaria, wieczór integracyjny oraz wizytę referencyjną w firmie korzystającej z systemu Infor ERP LN. W tym roku było to zwiedzanie zakładów produkcyjnych Grupy Kęty.

Na konferencji prezentowano również usprawnienia wprowadzane przez pakiet funkcjonalności Feature Pack 5. Nowe możliwości systemu Infor ERP LN w zakresie obsługi procesów logistycznych to m.in. lepsza obsługa kooperacji, zarządzania zapasami przez dostawcę i zestawów wysyłkowych oraz magazynów konsygnacyjnych. Nowe funkcjonalności mają umożliwiać przystosowanie systemu Infor ERP LN do najnowszych trendów wynikających z integracji procesów biznesowych i rozbudowanej kooperacji w zakresie łańcucha logistycznego. Zaprezentowano również dedykowane dla użytkowników tego systemu rozwiązania IBM. Kolejna konferencja z tej serii odbędzie się prawdopodobnie na jesieni 2009 r.

Największym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty dotyczące obsługi kodów kreskowych z poziomu systemu Infor ERP LN. Pozostałe prezentacje poświęcono m.in. omówieniu standardowych rozszerzeń funkcjonalnych systemu w wersjach Baan IVc4 i Infor ERP LN 6.1 oraz zmian wprowadzonych przez specjalistów BEELC na żądanie uczestników poprzedniej konferencji Samba. Ogółem w 2008 r. w polskim centrum lokalizacyjnym opracowano 17 rozszerzeń funkcjonalnych dla Infor ERP LN.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem IDGLice[email protected]

TOP 200