Rehabilitacja z UNIT4 TETA

W sześciu placówkach opiekuńczo-rehabilitacyjnych MEDI-systemu na Mazowszu zostanie uruchomione oprogramowanie biznesowe firmy UNIT4 TETA.

Producent ma już doświadczenie w branży medycznej. W MEDI-systemie zostanie zastosowane oprogramowanie TETA HR (dawniej TETA Personel) oraz TETA Web (dawniej TETA Galactica). Projekt obejmuje twarde elementy systemu TETA HR oraz samoobsługowej platformy webowej. Dostęp do wybranych procesów biznesowych przez przeglądarkę internetową umożliwi centralizację informacji. Dzięki temu pracownicy zyskają dostęp do wybranych danych, dotyczących np. urlopów czy delegacji, bez względu na ograniczenia geograficzne i czasowe. System skraca czas obiegu dokumentów, pozwalając na budowanie własnych ścieżek przepływu dokumentów.

Inwestor oczekuje, że wdrożenie programu TETA HR tak usprawni system kadrowo-płacowy, by nadążał za tempem rozwoju całej firmy i poprawi komunikację. MEDI-system nie wyklucza, że z czasem wprowadzi też inne moduły oprogramowania.

Zobacz również:

  • Zdrowie 2.0 – za nami ważny egzamin
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200