Red Hat pokazał nową generację publicznej platformy chmurowej

Firma wprowadziła do oferty nową generację oprogramowania Red Hat OpenShift Online. Jest to jedna z pierwszych platformę open source z natywną obsługą kontenerów i wielu dzierżawców.

Red Hat OpenShift Online opiera się na kontenerach linuksowych i Kubernetesie, i pozwala deweloperom budować, wdrażać oraz skalować natywne aplikacje chmurowe w środowisku chmury publicznej.

OpenShift to platforma wspierająca wiele języków, w tym Java, Node.js, .NET, Ruby, Python i PHP. Rozwiązanie oferuje zoptymalizowane przepływy pracy, które pomagają konfigurować i wdrażać aplikacje w wybranym środowisku, takim jak Spring Boot, Eclipse Vert.x, Node.js i Red Hat JBoss Middleware.

Zobacz również:

Platforma Red Hat OpenShift Online jest dostępna w dwóch wersjach: Starter i Pro. Wersja Starter to bezpłatna usługa oferująca 1 GB pamięci i 1 GB przestrzeni dyskowej do nieograniczonego użytku.

Z kolei wersja Pro to płatna usługa oferująca dodatkowe zasoby w cenie 25 dol. miesięcznie za gigabajt pamięci lub przestrzeni dyskowej. OpenShift Pro obejmuje też bezpłatne, ograniczone czasowo wsparcie podstawowe (Basic Support).


TOP 200