Red Hat Forum EMEA 2020 już 3 listopada

Chmura, automatyzacja, kontenery, wirtualizacja – to tylko niektóre z tematów, jakie poruszane będą na nadchodzącej konferencji Red Hat Forum Virtual Experience. Eksperci oprogramowania open source opowiedzą wówczas o kluczowych trendach i technologiach kształtujących obraz współczesnego biznesu.

Red Hat Forum to seria wydarzeń poświęconych technologiom open source skierowanych do specjalistów IT z całego świata. Organizatorzy do udziału w spotkaniach szczególnie zachęcają menedżerów, kadrę zarządzającą i decydentów IT, programistów i deweloperów oprogramowania, architektów i inżynierów IT, administratorów systemów IT, jak również konsultantów i specjalistów ds. sprzedaży i marketingu.

W warunkach pandemii koronawirusa konferencje organizowane są wirtualnie – po rejestracji na stronie konferencji prelekcje można obserwować na komputerze. Nie trzeba do tego żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa.

Zobacz również:

Red Hat Forum EMEA składa się z części wspólnej, będącej zasadniczo otwarciem konferencji i części lokalnych. Na początek będzie można posłuchać m.in. Martina Häringa, wiceprezesa Red Hata ds. marketingu w regionie EMEA oraz Wernera Knoblicha, starszego wiceprezesa i menedżera generalnego firmy.

Części lokalne forum będą już składać się z sesji czysto technicznych, prowadzonych przez specjalistów z Red Hata. Znajdą się wśród nich m.in. prezentacje poświęcone systemowi operacyjnemu Red Hat Enterprise Linux, oprogramowaniu do konteneryzacji Red Hat OpenShift i platformie wirtualizacyjnej Red Hat Virtualization. Ciekawie zapowiada się również sesja „Trzy kluczowe kroki do budowy aplikacji chmurowej”.

Co ważne, widzowie nie muszą ograniczać się wyłącznie do sesji w swoim języku. Będzie można śledzić wystąpienia dla innych państw, ponadto wszystkie sesje będą dostępne jako „wideo na życzenie” dla zarejestrowanych użytkowników przez rok po wydarzeniu. W trakcie sesji technicznych będzie można zadawać pytania ekspertom na czacie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej konferencji Red Hat Forum EMEA 2020.

Magazyn „Computerworld” jest patronem medialnym wydarzenia.


TOP 200