Red Hat Forum EMEA 2020 już 3 listopada

Chmura, automatyzacja, kontenery, wirtualizacja – to tylko niektóre z tematów, jakie poruszane będą na nadchodzącej konferencji Red Hat Forum Virtual Experience. Eksperci oprogramowania open source opowiedzą wówczas o kluczowych trendach i technologiach kształtujących obraz współczesnego biznesu.

Red Hat Forum to seria wydarzeń poświęconych technologiom open source skierowanych do specjalistów IT z całego świata. Organizatorzy do udziału w spotkaniach szczególnie zachęcają menedżerów, kadrę zarządzającą i decydentów IT, programistów i deweloperów oprogramowania, architektów i inżynierów IT, administratorów systemów IT, jak również konsultantów i specjalistów ds. sprzedaży i marketingu.

W warunkach pandemii koronawirusa konferencje organizowane są wirtualnie – po rejestracji na stronie konferencji prelekcje można obserwować na komputerze. Nie trzeba do tego żadnego dodatkowego oprogramowania, wystarczy przeglądarka internetowa.

Zobacz również:

Red Hat Forum EMEA składa się z części wspólnej, będącej zasadniczo otwarciem konferencji i części lokalnych. Na początek będzie można posłuchać m.in. Martina Häringa, wiceprezesa Red Hata ds. marketingu w regionie EMEA oraz Wernera Knoblicha, starszego wiceprezesa i menedżera generalnego firmy.

Części lokalne forum będą już składać się z sesji czysto technicznych, prowadzonych przez specjalistów z Red Hata. Znajdą się wśród nich m.in. prezentacje poświęcone systemowi operacyjnemu Red Hat Enterprise Linux, oprogramowaniu do konteneryzacji Red Hat OpenShift i platformie wirtualizacyjnej Red Hat Virtualization. Ciekawie zapowiada się również sesja „Trzy kluczowe kroki do budowy aplikacji chmurowej”.

Co ważne, widzowie nie muszą ograniczać się wyłącznie do sesji w swoim języku. Będzie można śledzić wystąpienia dla innych państw, ponadto wszystkie sesje będą dostępne jako „wideo na życzenie” dla zarejestrowanych użytkowników przez rok po wydarzeniu. W trakcie sesji technicznych będzie można zadawać pytania ekspertom na czacie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej konferencji Red Hat Forum EMEA 2020.

Magazyn „Computerworld” jest patronem medialnym wydarzenia.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200