RecoverMyFiles 4.5 - odzyskaj skasowane dane

Każdemu zdarza się skasować ważne dane. Pół biedy jeżeli wylądowały w systemowym Koszu. Jeżeli zostały całkowicie usunięte z systemu trzeba posłużyć się odpowiednim narzędziem, by je odzyskać. Jeżeli spotkał cię ten problem użyj RecoverMyFiles.

RecoverMyFiles 4.5

RecoverMyFiles 4.5

RecoverMyFiles to narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych. Program wyszuka na dysku usunięte z Kosza pliki, dane utracone podczas formatowania i skasowane przez wirusy, informacje zagubione podczas przypadkowego zamknięcia systemu czy awarii zasilania.

Za pomocą aplikacji można odzyskać skasowane bądź sformatowane partycje a nawet całe dyski. Informacje do odzyskania mogą się znajdować nie tylko na nośniku lokalnym ale także w , w obrazie i na nośnikach zewnętrznych, jak na przykład pamięci flash.

Zobacz również:

Aplikacja odnajduje wszystkie rodzaje danych, ale dedykowane algorytmy obsługują w szczególności ponad 200 różnych typów plików. Narzędzie koncentruje się na odzyskaniu wiadomości pocztowych, archiwów, zdjęć i plików muzycznych oraz wideo.

RecoverMyFiles działa na każdym systemie Windows począwszy od wersji 98. Program obsługuje systemy plików FAT i NTFS. Prosta obsługa oparta o kreator zapewnia, że z aplikacji mogą korzystać nawet początkujący użytkownicy.

Narzędzie dostępne jest w angielskiej wersji językowej. Wydanie testowe RecoverMyFiles odnajduje skasowane dane, ale ich nie odzyskuje. Pełna wersja aplikacji kosztuje 70 dolarów.

Informacje: www.recovermyfiles.com

Pobierz: Recover My Files 4.5.2.608


TOP 200