RecoverMyFiles 4.5 - odzyskaj skasowane dane

Każdemu zdarza się skasować ważne dane. Pół biedy jeżeli wylądowały w systemowym Koszu. Jeżeli zostały całkowicie usunięte z systemu trzeba posłużyć się odpowiednim narzędziem, by je odzyskać. Jeżeli spotkał cię ten problem użyj RecoverMyFiles.

RecoverMyFiles 4.5 - odzyskaj skasowane dane

RecoverMyFiles 4.5

RecoverMyFiles to narzędzie do odzyskiwania skasowanych danych. Program wyszuka na dysku usunięte z Kosza pliki, dane utracone podczas formatowania i skasowane przez wirusy, informacje zagubione podczas przypadkowego zamknięcia systemu czy awarii zasilania.

Za pomocą aplikacji można odzyskać skasowane bądź sformatowane partycje a nawet całe dyski. Informacje do odzyskania mogą się znajdować nie tylko na nośniku lokalnym ale także w macierzy dyskowej, w obrazie i na nośnikach zewnętrznych, jak na przykład pamięci flash.

Zobacz również:

  • Ustawa o otwartych danych podpisana

Aplikacja odnajduje wszystkie rodzaje danych, ale dedykowane algorytmy obsługują w szczególności ponad 200 różnych typów plików. Narzędzie koncentruje się na odzyskaniu wiadomości pocztowych, archiwów, zdjęć i plików muzycznych oraz wideo.

RecoverMyFiles działa na każdym systemie Windows począwszy od wersji 98. Program obsługuje systemy plików FAT i NTFS. Prosta obsługa oparta o kreator zapewnia, że z aplikacji mogą korzystać nawet początkujący użytkownicy.

Narzędzie dostępne jest w angielskiej wersji językowej. Wydanie testowe RecoverMyFiles odnajduje skasowane dane, ale ich nie odzyskuje. Pełna wersja aplikacji kosztuje 70 dolarów.

Informacje: www.recovermyfiles.com

Pobierz: Recover My Files 4.5.2.608


TOP 200