Radiowe peryferia A4Tech

Multioffice zaprezentował nowy bezprzewodowy zestaw marki A4Tech - KBS-2548RP. Składa się on z bezprzewodowej klawiatury i myszy optycznej.

Radiowe peryferia A4Tech
Nowością wśród tego typu urządzeń jest umieszczenie klawiatury numerycznej z lewej strony. Takie rozmieszczenie klawiszy ma ponoć pozwalać na wygodną obsługę zarówno myszy komputerowej jak i klawiatury numerycznej. Oprócz tego pozwala na uzyskanie wyprostowanej, naturalnej pozycji podczas pracy z komputerem. Klawiatura wyposażona została w objęty ogólnoświatowym patentem system anti-RSI (anti Repetitive Strain Injury), zabezpieczający nadgarstki przed nadwerężeniem i urazami podczas długotrwałej pracy przy komputerze.

W celu wygodniejszego pisania zmieniono ułożenie klawiszy. Standardowa pozycja i kolejność klawiszy nie uległa zmianie. Zmodyfikowane położenie klawiszy pozwalać ma natomiast dłoniom, nadgarstkom i przedramionom zachować naturalną pozycję i wygodne ułożenie podczas pisania oraz ogólny komfort pracy. 19 dodatkowych przycisków pozwala na szybki i prosty dostęp do Internetu, poczty elektronicznej czy ulubionych programów. Wchodząca w skład zestawu bezprzewodowa mysz optyczna RFSOP-48 o rozdzielczości 800 dpi wyposażona jest w trzy przyciski i rolkę. Odbiornik radiowy za pomocą, którego urządzenia komunikują się z komputerem podłączany jest do portu PS/2.


TOP 200