Radio komórkowe

Alcatel i Diora, internetowa stacja radiowa, podpisały porozumienie przewidujące utworzenie nowych usług informacyjnych, będących zapowiedzią radia przyszłości.

Alcatel i Diora, internetowa stacja radiowa, podpisały porozumienie przewidujące utworzenie nowych usług informacyjnych, będących zapowiedzią radia przyszłości: dostęp do niego oraz personalizację usług zapewni telefon komórkowy. Celem partnerstwa jest stworzenie pomostu między światami radia i komunikacji bezprzewodowej.

Podczas „III Światowego Kongresu GSM”, który odbył się w dniach 20-23 lutego br., odwiedzający mogli posłuchać programu radiowego, składającego się z sześciu bloków tworzonych codziennie przez reportera Diory i dostępnego przez telefon komórkowy dzięki technologii WAP. Łącząc się z odpowiednią stroną słuchacz miał dostęp do usługi i po wprowadzeniu przez telefon numeru Diory mógł korzystać z wcześniej wybranych informacji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200