Quest Software przejmuje PacketTrap Networks

Quest Software przejęła pod koniec ub. r. producenta oprogramowania do zarządzania siecią i aplikacjami - firmę PacketTrap Networks.

PacketTrap Networks jest dostawcą rozwiązań do zarządzania, diagnozowania i monitorowania sieci, przeznaczonych dla przedsiębiorstw oraz usługodawców. Firma produkuje oprogramowanie, które rozwiązuje problemy związane z efektywnym zarządzaniem infrastrukturą IT, m.in. w takich obszarach jak analiza ruchu w sieci, zarządzanie środowiskiem cloud computing, VoIP i wirtualizacja.

Najbardziej znane produkty PacketTrap to: PacketTrap MSP (Managed Service Provider) platforma do zdalnego monitorowania i zarządzania serwerami, desktopami, laptopami, routerami, hubami, switchami oraz ruchem; PacketTrap Perspective - rozwiązanie dla użytkowników końcowych do zarządzania siecią i monitorowania aplikacji; PacketTrap pt360 Tool Suite PRO bezpłatnie pakiet zintegrowanych narzędzi przeznaczonych do monitorowania i zarządzania siecią w czasie rzeczywistym, dostępnych w jednym interfejsie.

Przejęcie PacketTrap ma poszerzyć aktualną ofertę produktów Quest Software o rozwiązania do zarządzania siecią. Z rozwiązań PacketTrap korzysta obecnie ponad 80 tysięcy użytkowników korporacyjnych w ponad 100 krajach.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200