Quest Development Studio for SharePoint

Quest Software udostępniła narzędzie przeznaczone dla środowiska SharePoint, pozwalające na tworzenie aplikacji za pomocą techniki 'przeciągnij i upuść'.

Quest Development Studio for SharePoint, powstałe w wyniku nabycia przez Quest Software udziałów w firmie Workplace Architects i w oparciu o wcześniejsze rozwiązanie Workplace Architects Developer Suite (WADS), jest narzędziem umożliwiające tworzenie dynamicznych aplikacji w środowisku SharePoint.

Składniki Web Parts i szablony aplikacji dostępne w Development Studio for SharePoint pozwalają odwzorować w SharePoint proces biznesowy, wykorzystując technologię 'przeciągnij i upuść'.

Zobacz również:

  • Praca zdalna w wakacje - wykorzystaj potencjał MS Teams

Pierwsze narzędzia przeznaczone do zarządzania, przeprowadzania migracji, odzyskiwania danych w SharePoint firma udostępniła w ubiegłym roku. Są to: Quest Site Administrator for SharePoint, Quest Public Folder Migrator for SharePoint, Quest Recovery Manager for SharePoint oraz Quest Discovery Wizard for SharePoint. Wszystkie obsługują także najnowszą wersję Microsoft Office SharePoint Server (MOSS) 2007 i Microsoft Windows SharePoint Services v3.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem IDG[email protected]

TOP 200