Przestrzeń na informacje finansowe

Symmetry dostarczy Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów macierze dyskowe i oprogramowanie do udostępniania zasobów plikowych.

Umowa, na podstawie której Spółka będzie również serwisowała sprzęt warta jest ok. 1,97 mln zł brutto. Przedmiotem umowy jest dostawa macierzy dyskowej z funkcjonalnością NAS (VNX7600) oraz macierzy dyskowej Flash (XtremIO). Rozwiązania te zaproponowane w ofercie Symmetry zostały oparte na technologii firmy EMC. Ponadto kontrakt przewiduje dostarczenie przełączników Fibre Channel oraz dysków do rozbudowy macierzy IBM Storwize v7000. Zakres projektu obejmuje również udzielenie licencji na korzystanie z systemu SymmDrive służącego do wymiany i współdzielenia plików wraz z kompletem nośników zawierających wersję instalacyjną.

Symmetry odpowiada także za opracowanie projektu technicznego zawierającego wszystkie elementy dostarczonego sprzętu i oprogramowania oraz jego integrację z posiadaną przez CPD MF infrastrukturą sprzętową i oprogramowaniem do wirtualizacji serwerów oraz połączeń światłowodowych. Kontrakt obejmuje również usługi wsparcia technicznego oraz serwisu gwarancyjnego sprzętu i dostarczonego oprogramowania (systemu SymmDrive).

Zobacz również:


TOP 200