Przenośny wyświetlacz LCD Manty

Manta wprowadza do sprzedaży przenośny, ciekłokrystaliczny wyświetlacz. Model oznaczony symbolem LCD 701 dysponuje ekranem o przekątnej 7 calu i dzięki wbudowanemu tunerowi tv pozwala na odbiór telewizji. Jest to pierwsze urządzenie tego typu w ofercie firmy.

Przenośny wyświetlacz LCD Manty

Manta LCD 701

Urządzenie zostało wyposażone w dwa wejścia wideo i jedno wejście audio. Obsługuje funkcję automatycznego programowania 255 kanałów. Ekran urządzenia charakteryzuje się jasnością 300 cd/m2 i kontrastem 150:1. Kąt widzenia w poziomie wynosi 50 stopni, a w pionie - 15 bądź 35 stopni (patrząc na ekran z góry lub z dołu).

W komplecie z wyświetlaczem znajduje się zasilacz samochodowy, pilot, podstawka do montowania w samochodzie, słuchawki, kabel audio/wideo oraz zasilacz sieciowy. LCD 701 może być również zasilany zasilaczem 12 V. Zużywa ok. 8 W energii, a jego moc wyjściowa audio to 0,3 W.

Sugerowana cena detaliczna produktu to 449 zł.

Więcej informacji: Manta

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200