Przenośne wideo Sharpa

Sharp zaprezentował przenośny odtwarzacz MT-AV1. Pozwala on zarówno na słuchanie muzyki, jak i na oglądanie plików wideo.

Sharp zaprezentował przenośny odtwarzacz o nazwie MT-AV1. Pozwala on zarówno na słuchanie muzyki, jak i na oglądanie plików wideo.

Urządzenie ma wymiary 88x85x20 mm i waży jedynie 132 gramy. Mimo tak niewielkich rozmiarów MT-AV1 wyposażono także w wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 3 cali (ok. 7,6 cm), umożliwiający oglądanie wideo.

Zobacz również:

MT-AV1 wyposażono w 64 MB wewnętrznej pamięci SDRAM. Dodatkowo do zapisu plików audio lub wideo można wykorzystać karty pamięci o pojemności do 128 MB. Łącznie można więc zapisać w odtwarzaczu Sharpa ok. 175 minut filmu wideo lub ok. 245 minut nagrania audio.

Ciekawą funkcją odtwarzacza jest możliwość nagrywania wideo bezpośrednio z telewizora lub magnetowidu. Pozwala na to specjalna przystawka, wyposażona w odpowiednie porty. Użytkownicy MT-AV1 będą również mogli dopasować odtwarzacz do własnych upodobań, wybierając jedną z 10 zmienialnych obudów.

Odtwarzacz najpierw trafi na rynek japoński. Ma się to stać 23. lutego br. Jego cena wyniesie ok. 300 USD.

Więcej informacji:

http://www.sharp-world.com