Przenośne "kombajny" Sony

W Alstorze pojawiły się przenośne napędy combo firmy Sony o symbolu CRX85U. Są to urządzenia łączące funkcje nagrywarki CD i odtwarzacza DVD-ROM.

W Alstorze pojawiły się przenośne napędy combo firmy Sony o symbolu CRX85U. Są to urządzenia łączące funkcje nagrywarki CD i odtwarzacza DVD-ROM.

Napęd zapisuje płytki CD-R z prędkością 20-krotną, płytki CD-RW z prędkością 8-krotną. Odczyt CD-ROM przebiega z prędkością 24x a DVD-ROM 8x. W napędzie zastosowano technologię Power-Burn i 8 MB bufor danych, mające zabezpieczać płyty przed zniszczeniem w efekcie wystąpienia „błędu opróżnienia bufora”. Szybkie podłączenie napędu do komputera zapewnia interfejs USB 2.0.

Komplet składa się z napędu, zasilacza z odpowiednim kablem, instrukcji (również polskiej), jak również zestawu oprogramowania, w którego skład wchodzi: B’s Recorder GOLD i CliP do zapisu, Dantz Retrospect Express do backupu, MusicMatch Jukebox umożliwiające m.in. tworzenie plików MP3, Arcsoft PhotoBase, PhotoStudio i VideoImpression do edycji zdjęć i filmów, a także Cyberlink PowerDVD do oglądania filmów zapisanych na płytach DVD.

W ofercie ALSTOR dostępne są również modele z interfejsem PCMCIA o symbolu CRX85A. Ceny tych urządzeń dla odbiorców końcowych kształtują się następująco:

CRX85U-1650 zł, CRX85A-1900zł

Więcej informacji:

ALSTOR

03-301 Warszawa

ul. Jagiellońska 74

tel: 0-22 675 55 15

fax: 0-22 675 43 10

http://www.alstor.com.pl

mailto:[email protected]


TOP 200