Przenośne MP3 od Panasonica

Modele SL-MP35 i SL-MP30 to dwie nowe pozycje w ofercie przenośnych odtwarzaczy CD i MP3 firmy Panasonic.

Przenośne MP3 od Panasonica
Modele SL-MP35 i SL-MP30 to dwie nowe pozycje w ofercie przenośnych odtwarzaczy CD i MP3 firmy Panasonic.

Panasonic SL-MP35 i SL-MP30 odtwarzają płyty Audio (CD-A) oraz krążki jednokrotnego i wielokrotnego zapisu (CD-R, CD-RW) z zapisanymi na nich plikach MP3. Dodatkowo, urządzenia współpracują z wielosesyjnymi płytami CD. Muzyka zapisana na płycie CD w formacie MP3 jest odtwarzana w zróżnicowanym zakresie kompresji. W zależności od preferowanej przez użytkownika jakości odtwarzanej muzyki, urządzenia odczytują pliki skompresowane w zakresie od 32 do 320 kB na sekundę. Wbudowany dekoder odpowiadający za częstotliwość próbkowania obsługuje odczyt z zakresu 48/44,1/32 kHz. SL-MP35/30 został wyposażony w 1-bitowy przetwornik MASH Wyświetlacz ciekłokrystaliczny LCD w modelu SL-MP35 pozwala na odczyt informacji zawartych w tzw. ID3 Tags.

Zobacz również:

  • PCI-SIG publikuje założenia kolejnej wersji specyfikacji PCIe
  • Google Drive ostrzeże przed niebezpiecznym plikiem

SL-MP35/30 posiadają system przeciwwstrząsowy "No - Skip", pozwalający na odtwarzanie muzyki bez zakłóceń nawet wtedy, gdy drgania trwają ponad 100 sekund (dla płyt MP3) lub 45 sekund (dla tradycyjnych płyt CD audio).

Urządzenia są zasilane dwoma akumulatorami LR6. Baterie te zapewniają 34-godzinne odtwarzanie płyt CD lub 14-godzinne płyt nagranych w formacie MP3.

Panasonic SL-MP35 jest już dostępny w Polsce w cenie 699 PLN. Cena modelu SL-MP30 wynosi 599 PLN.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200