Przemysłowy przełącznik Ethernet

Moxa ma w swojej ofercie przemysłowy przełącznik Ethernet dysponujący portami obsługującymi połączenia światłowodowe. Urządzenie nosi nazwę EDS-405-SS-SC.

Przemysłowy przełącznik Ethernet
Jest to niezarządzalny przełącznik wykorzystujący technologię Moxa Turbo Ring, która pozwala budować redundantne sieci Ethernet mające topologię pierścienia. Istotną cechą sieci opartych na przełącznikach EDS-405-SS-SC jest to, że mogą się rekonfigurować (i to przy maksymalnym obciążeniu) w czasie krótszym niż 300 ms.

Przełącznik jest wyposażony w trzy porty Ethernet 10/100BaseT(X) oraz w 2 porty światłowodowe 100BaseFX, które mogą obsługiwać połączenia mające długość 40 km. Urządzenie zostało zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach przemysłowych, w temperaturze od 0 do 60 stopni (lub nawet od -40 do +75 stopni w przypadku wersji rozszerzonej).

Zobacz również:

  • Cisco Business – rozwiązanie sieciowe od Cisco dla małego i średniego biznesu

Metalowa obudowa IP30 odporna jest na wstrząsy i wibracje. Przełącznik może być montowany w strefie zagrożenia wybuchem oraz na statkach (certyfikat DNV).

Urządzenie ma w swojej ofercie Elmark. Więcej informacji na stronie producenta.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200