Przemysłowe palmtopy Casio

Sieć ZIBI wprowadza do sprzedaży nowe modele urządzeń PDA do zastosowań profesjonalnych. Firma poszerzyła ofertę o serię komputerów przenośnych Casio IT-500 z systemem operacyjnym Windows CE .Net.

Przemysłowe palmtopy Casio
Urządzenia te wyposażone są w niskonapięciowe procesory Intela PXA250 z zegarem 400 Mhz i 32 MB pamięci operacyjnej. Niewielka alfanumeryczna klawiatura umożliwia wprowadzanie liter podobnie jak w telefonach komórkowych. Firma Casio stworzyła nowa linię palmtopów z myślą o zastosowaniu w przemyśle, handlu oraz firmach produkcyjnych czy świadczących usługi logistyczne. Urządzenia IT-500 dostępne będą w czterech wersjach. Wszystkie posiadają zintegrowany laserowy czytnik kodów kreskowych umożliwiający jednocześnie skanowanie podpisów. Wyposażenie dodatkowe w zależności od modelu to: moduł Bluetooth, interfejs bezprzewodowy 802.11b czy zintegrowany miniaturowy aparat cyfrowy z matryca 350 tys. punktów.

Przystosowanie do pracy w terenie gwarantować ma specjalnie zaprojektowana obudowa zwiększająca odporność na wilgoć, wstrząsy i upadki (z wysokości 1 metra).

Zobacz również:

  • Jinghong OS - pierwszy system bazujący na HarmonyOS
  • Historia aktualizacji Windowsa 11 - najważniejsze zmiany dla biznesu

Więcej informacji: http://www.zibi.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200