Przemysław Poppe w Selenie

Przemysław Poppe został CIO w firmie Selena FM.

Przemysław Poppe objął pozycję CIO w firmie Selena FM, po tym, jak odszedł ze stanowiska CIO w KPI Polska. Pełnił także funkcję CIO w Sfinks i PPWK.

Nowy CIO firmy Selena FM jest członkiem Klubu CIO, w 2008 r. w barwach AmRest zajął II miejsce w Konkursie CIO Roku. W uzasadnieniu jury podkreśliło wówczas wdrożenie jednolitego systemu wspierającego rozwój całej firmy. O firmie było wówczas głośno za sprawą przejęć, w tym akwizycji sieci 110 restauracji w Stanach Zjednoczonych czy wprowadzania kolejnych znanych marek do Polski.

Pisaliśmy wówczas w CIO: "(...) Kiedy Przemysława Poppe zaczął sprawować funkcję dyrektora IT, jego dział liczył zaledwie 4 osoby. Dziś zarządza grupą ponad 30 osób w 7 krajach. Praca działu IT oparta jest na metodologii ITIL zarówno w części usługowej IT, jak i w zarządzaniu zmianą. Dział IT pracuje z biznesem na podstawie SLA, a wyniki te są na bieżąco obserwowane. "Nasze podejście - make it simple - dotyczy także tej sfery relacji z biznesem. Najważniejsze mierniki to terminowość, dotrzymywanie ustaleń i . Na niektóre, naszym zdaniem, zbyt szczegółowe narzędzia do oceny satysfakcji wzajemnych kontaktów, interakcji nie ma czasu" - mówi Przemysław Poppe. "Szkoda czasu" - poprawia się szybko. (...)

Przemysław Poppe jest absolwentem wydziału informatyki na Politechnice Łódzkiej oraz Executive MBA University of Illinois. W ostatnim czasie opowiadał o wadach i zaletach studiów MBA na łamach CIO.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200