Przejdź na Casper

ComArch Internet Ventures będzie skupować stare oprogramowanie rachunkowo-księgowe od małych i średnich przedsiębiorstw. W zamian zaproponuje promocyjne przejście na pakiet Casper.

Firma ComArch Internet Ventures SA (CIV) wprowadza od jutra (29 sierpnia br.) promocję pod hasłem "Chętnie kupimy Twoje stare oprogramowanie". Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą wymienić używane dotychczas oprogramowanie rachunkowo-księgowe na aplikacje z pakietu Casper, bez ponoszenia kosztów. Umowa z CIV jest podpisywana na okres 12 miesięcy.

Firmy, które zdecydują się na zamianę oprogramowania, muszą dostarczyć CIV dowód posiadania uprawnień do dowolnego oprogramowania finansowo-księgowego. W zamian CIV określa wartość posiadanego przez firmę oprogramowania i w tej wysokości udziela jej upustu na oprogramowanie z pakietu Casper. Jednocześnie firma wykupuje abonament na ten pakiet w zależności od liczby posiadanych stanowisk na oprogramowanie. Upust uzyskany przez firmę, spółka ComArch Internet Ventures odliczy od kwoty miesięcznych abonamentów, które firma będzie regulować za korzystanie z pakietu Casper. Upust na jedno stanowisko oprogramowania Księga Handlowa wynosi 1 tys. zł, aplikacja Kadry i Płace to oszczędność w wysokości 700 zł, Księga Podatkowa pozwala zaoszczędzić firmie 300 zł, Środki Trwałe - 200 zł, a wybranie aplikacji Faktury oznacza dla podmiotu rabat w wysokości 150 zł.

Zobacz również:

  • Indie znoszą zakaz wykorzystywania kart operatora MasterCard
  • W porównaniu z europejskim polski przemysł nie lubi nowoczesnych technologii

Po upływie okresu rozliczenia wartości oprogramowania firma, która zdecydowała się na jego wymianę, będzie opłacać miesięczny abonament za użytkowanie pakietu Casper wg obowiązujących cenników. Jednak spółka ComArch Internet Ventures zapewnia, że przy zamianie oprogramowania na kilku stanowiskach firma może uzyskać nawet kilka tysięcy złotych bezpłatnego abonamentu na usługi z pakietu Casper.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200