Przedstawiciele 3Com w Polsce

Amerykańska firma 3Com ma już w Polsce 46 autoryzowanych przedstawicieli. O to miano ubiegały się 53 firmy, lecz 7 z nich nie spełniło wymogów.

Amerykańska firma 3Com ma już w Polsce 46 autoryzowanych przedstawicieli. O to miano ubiegały się 53 firmy, lecz 7 z nich nie spełniło wymogów.

Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 4 maja w warszawskim hotelu Marriott. Aktu tego dokonał przedstawiciel 3Com na Europę Benoit Jahan przebywający stale we Francji. W uroczystości wziął również udział Wiesław Osowiecki, dyrektor generalny firmy Soft-Tronik.

Autoryzowanymi przedstawicielami 3Com w Polsce zostały następujące firmy:

Bajt (Biała Podlaska), Sammex (Będzin), Poltech (Bydgoszcz), Sinus i Soft-Tronik Nord (Gdańsk), Samba (Gdynia), Cuprimex (Głogów), Pik, Pronet i Soft-Tronik Silesia (Gliwice), Infocoop, Junisoftex, Koma, Micomp i Tera (Katowice), Exbud (Kielce), Team (Konin), Agapol, Doctor Q Computers, Hobbit, Koncept, Qumak i Soft-Tronik (Kraków), Newcom (Luboń), Etos (Olsztyn), Advacom (Poznań), Avisa (Przezmierowo), Login (Sosnowiec), Inwar (Sieradz), Intertrading, Progel i Radunix (Szczecin), Copact, Interabra, Logic, Mescomp, Netland, Protech, Skyline, Soft-Tronik Service, Soft-Tronik T.C. i Techmex (Warszawa) oraz CCS, Jak, Soft-Tronik i Surfland (Wrocław). (tos)

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200