Przed nami V edycja TRIATHLON IT

Jubileuszowa V edycja odbędzie się 16 czerwca tradycyjnie już w przepięknych okolicznościach Powidzkiego Parku Krajobrazowego oraz w gościnnych progach hotelu Moran. Dotychczasowe edycje zgromadziły na starcie pondad 500 osób rywalizujących zarówno w konkurencjach indywidualnych Sprint, Olimpijka oraz w drużynowej. W tym roku na startujących czeka jedna zmiana – możliwość startu w sztafetach.

Triathlon-IT to nie tylko zmagania na trasie, to również a może przede wszystkim spotkanie ludzi z pasją działających w tym samy środowisku biznesowym jakim są nowoczesne technologie. O ile same zmagania odbywają się 16 czerwca, o tyle spotkanie i możliwość wymiany doświadczeni biznesowych i sportowych rozpoczyna się już w piątek a zakończeniem jest wieczorne Sport& Biznes Party w sobotę.

Computerworld Polska towarzyszy Triathlon IT od samego początku, tak też jest w V edycji. Wspieramy wydarzenie nie tylko poprzez komunikację ale również aktywnie w nim uczestniczymy.

Zobacz również:

Rolę partnera tytularnego V edycji Triathlonu IT objęło Lenovo – znane ze swojej działalności w sporcie, m.in. z regat, które rozgrywane są od 2005 r. Oprócz lokalnych inicjatyw sportowych producent nawiązał wieloletnią współpracę sponsorską z zespołem Formuły 1 Scuderia Ferrari, a w obecnym sezonie jest partnerem technologicznym teamu Ducati na mistrzostwach MotoGP.

Grono partnerów V edycji Triathlon IT uzupełniają Zebra Technologies, D-Link oraz Ingram Micro.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie www.triathlon-it.pl/.


×