Prostsza obsługa systemów pamięci masowych

EMC przedstawiło oprogramowanie AutoIS, które ma ułatwić administrowanie środowiskami informatycznymi SAN i NAS.

EMC przedstawiło oprogramowanie AutoIS, które ma upraszczać administrowanie środowiskami informatycznymi SAN i NAS.

Oficjalnie aplikacje zostaną zaprezentowane podczas targów CeBIT 2002. Rozwiązanie to po raz pierwszy daje użytkownikom możliwość integracji, w obrębie tej samej sieci, oprogramowania do obsługi pamięci masowej firmy EMC z systemami pamięci masowej innych producentów.Produkty EMC współpracują teraz z heterogenicznymi zasobami sieciowymi oraz z systemami pamięci masowej firm Compaq, Dell, EMC, HDS, HP, IBM, Network Appliance i Sun.

Zobacz również:

Użytkownicy mogą wykorzystać aplikację do stworzenia jednolitej infrastruktury, w której wszystkie zasoby pamięci masowej są reprezentowane i monitorowane automatycznie. Moduły ECC Replication Manager i ECC StorageScope zapewniają monitorowanie zasobów heterogenicznej pamięci masowej i zarządzanie nimi. EMC WideSky to z kolei technologia warstwy pośredniej, która umożliwia zarządzanie heterogenicznymi infrastrukturami pamięci masowej.

Oprócz nowego oprogramowania, EMC przedstawi podczas wystawy CeBIT systemy pamięci masowej Symmetrix 8000. System taki ma pojemność sięgającą 69,5 TB i mieści się w jednej szafce zajmującej powierzchnię 1,6 m2.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200