Promocje TP SA

Telekomunikacja Polska SA od 15 marca 2001 r. rozpocznie dwie akcje promocyjne: "Pierwsza linia za 50 zł" oraz "Druga linia za 1 zł".

Telekomunikacja Polska SA od 15 marca 2001 r. rozpocznie dwie akcje promocyjne: "Pierwsza linia za 50 zł" oraz "Druga linia za 1 zł". Symboliczną złotówkę + 22% VAT zapłacą obecni klienci TP SA, którzy od 15 marca do 30 kwietnia zdecydują się na podłączenie drugiej lub każdej kolejnej linii telefonicznej. Kolejną linię można podłączyć wyłącznie w tym lokalu, w którym wcześniej zostało przyłączone co najmniej jedno urządzenie abonenckie.

Nowym klientom TP SA w ramach promocji proponuje instalację pierwszej linii abonenckiej za jednorazową opłatą w wysokości 50 zł + 22% VAT. Następnie przez 24 miesiące do abonamentu doliczane będzie 10 zł netto. Promocyjne warunki przyłączenia do sieci będą obowiązywać od 15 marca do 15 czerwca br.

Zobacz również:

  • Wi-Fi 7 - kompendium wiedzy o nadchodzącym standardzie

Z obu form promocji będą mogli skorzystać osoby mieszkające na obszarach kraju, w których centrale telefoniczne mają jeszcze wolne linie. Promocja nie dotyczy klientów korzystających z usługi OCTOPUS ISDN.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200