Promocja LOGOTEC-u

Znana bardziej w RFN, Holandii i Szwajcarii niż we własnym kraju, katowicka firma LOGOTEC Engineering, producent sytemów CAD (ponad 110 instalacji w kraju) przystąpiła do akcji promocyjnej.

Znana bardziej w RFN, Holandii i Szwajcarii niż we własnym kraju, katowicka firma , producent sytemów CAD (ponad 110 instalacji w kraju) przystąpiła do akcji promocyjnej.

Polega ona na sprzedaży w Polsce 250 stanowisk CAD wraz z oprogramowniem (LOGOCAD Mechanika; LOGOCAD Elektrotechnika, Automatyka) za 10% ceny zachodniej (która jest liczona w dziesiątkach tysięcy DM). Zestawy promocyjne dodatkowo wyposażono w drivery, które pozwalają efektywnie uruchamiać programy na relatywnie tanich konfiguracjach PC. W rezultacie, wyposażenie stanowiska CAD w mikrokomputer z dużą pamięcią, digitizer i dwa monitory (wraz z wymienionym oprogramowaniem), będzie kosztowało 70- 90 mln zł. Istnieje możliwość spłaty ratalnej tej kwoty. Już za cenę rynkową, która i tak jest 4 krotnie niższa od zachodniej, można otrzymać dodatkowe archiwa rysunkowe, programy obliczeniowe. LOGOTEC oferuje również bardzo bogaty (podobno największy na świecie) zestaw polskich norm. Od marca firma LOGOTEC sprzedaje na rynku zachodnim pakiet własnego autorstwa LOGOARCHIV. Zapewnia on zintegrowane zarządzanie dokumentacją techniczną. W roku ubiegłym LOGOTEC osiągnął 1 mln USD obrotu w kraju i za granicą łącznie, podczas gdy w tym planuje sprzedaż samego programu LOGOARCHIV za 1.5 mln. DM. LOGOTEC Engineering, Katowice, tel. 155.49.36.


TOP 200