Prokom Software zawarł z TP SA umowę wartą 207 mln zł

Prokom Software zawarł z Telekomunikacją Polską SA umowę, dotyczącą rozbudowy zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie rachunkowością. Wartość umowy szacowana jest na 207 mln zł, a jej finali...

Prokom Software zawarł z Telekomunikacją Polską SA umowę, dotyczącą rozbudowy zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie rachunkowością. Wartość umowy szacowana jest na 207 mln zł, a jej finalizacja przewidziana na koniec br.

W ramach kontraktu Prokom dostarczy i uruchomi elementy środowiska systemowego w okręgowych centrach obliczeniowych TP SA. Prace obejmą rozbudowę dotychczas wykorzystywanych serwerów oraz instalację w tych centrach urządzeń nowszej generacji.

Wdrażanie Zintegrowanego Systemu Informatycznego Wspomagającego Zarządzanie Rachunkowością W TP SA Prokom rozpoczął w 1994 r. System funkcjonował w nie zmienionej konfiguracji do połowy ub.r., po czym operator zdecydował się na zmianę modelu przetwarzania danych.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200