Progress Software: nowy program partnerski

Uczestnictwo w programie Progress Software Developer Network umożliwia partnerom firmy dostęp do narzędzi programistycznych, szkoleń online czy konsultacji. Program ma pomóc twórcom aplikacji szybciej dotrzeć na rynek.

Progress Software uruchomiła globalny program pod nazwą Progress Software Developer Network (PSDN) dla swoich partnerów i przedstawicieli handlowych. Ponad 2 tys. firm na całym świecie, poprzez korporacyjną witrynę producenta będzie miało dostęp do informacji o produktach firmy i technologiach, konsultacji czy materiałów szkoleniowych i narzędzi programistycznych.

Polski oddział Progress Software jest w trakcie weryfikacji umów partnerskich. "Informacja o uruchomieniu programu PSDN została wysłana do około 40 naszych partnerów o statucie ISV (Independent Software Vendor). Jeszcze rok temu współpracowało z nami 20 spółek więcej. Po weryfikacji aktywności partnerów, spodziewamy się, że około 35 z nich przystąpi do nowego programu", powiedziała Barbara Tatarska z Progress Software Sp. z o.o.

Zobacz również:

  • Chińskie drony wycofane z Rosji i Ukrainy

Najbardziej aktywni i najwięksi partnerzy spółki uczestniczyć będą w programie na zasadzie "Premier". Oprócz otrzymania rocznej subskrypcji pakietu SDK, (narzędzia programistyczne m.in. dla Progress Dynamics, ProVision), takim firmom zostaną przedstawione nowe korzystne warunki współpracy handlowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200