Progress Software - nowy program dla partnerów firmy

Progress Company, należąca do Progress Software Corporation poinformowała o wprowadzeniu nowej usługi "Progress Software Developer Network", skierowanej do partnerów firmy.

Progress Company, należąca do Progress Software Corporation poinformowała o wprowadzeniu nowej usługi "Progress Software Developer Network", skierowanej do partnerów firmy. Użytkownicy PSDN uzyskają dostęp do najnowszych informacji o produktach poprzez materiały szkoleniowe, seminaria internetowe oraz cykliczne konsultacje online prowadzone przez firmowych ekspertów.

"Spodziewamy się, że ta nowa usługa przyniesie duże korzyści naszym partnerom i ich programistom", powiedział Paweł Dobrzyński, dyrektor zarządzający polskiego oddziału Progress Software.

Zobacz również:

"Dzięki odpowiednim technologiom platformy OpenEdge oraz sprawdzonym w praktyce metodom, PSDN zapewni twórcom aplikacji bezpośredni dostęp do szkoleń, informacji i oprogramowania, czyli pomoże szybciej dotrzeć na rynek".

Istnieją dwa poziomy uczestnictwa w programie PSDN: Standard i Premier.

Partnerzy, którzy zdecydują się na uczestnictwo na zasadzie "Premier" otrzymają w ramach rocznej subskrypcji pakiet SDK (Software Developers Kit), zestaw produktów do programowania i wdrażania aplikacji, takich jak Progress Dynamics, ProVision oraz wszystkie wersje najnowszego systemu zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS) firmy Progress.

Do dodatkowych usług oferowanych użytkownikom PSDN należą: kwartalne uaktualnienia wersji oprogramowania, preferencyjne ceny szkoleń, priorytetowy dostęp do programów Progress Empowerment Center oraz możliwość zapoznania się z planami wprowadzania nowych produktów.

Więcej informacji:

Progress Software Sp. z o.o.

Ul. Płowiecka 1

04-501 Warszawa

tel. (22) 673 10 44


TOP 200