Progress Software: centrum wsparcia technicznego

Firma otworzyła w Rotterdamie Empowerment Center dla krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Zadaniem centrum jest świadczenie usług konsultingowych i szkoleniowych dla partnerów i klientów firmy.

Firma otworzyła w Rotterdamie Empowerment Center dla krajów Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Zadaniem centrum jest świadczenie usług konsultingowych i szkoleniowych dla partnerów i klientów firmy. Europejski ośrodek będzie oferować pomoc w udoskonalaniu dotychczasowych aplikacji pod kątem pracy w Internecie oraz tworzeniu nowych aplikacje e-biznesowych .

Progress Software przewiduje, że w 2002 roku w regionie EMEA z ośrodkiem Empowerment Center będzie współpracować ponad 40 firm. Pierwsze tego rodzaju centrum zostało otwarte w czerwcu br. w centrali firmy w Bedford w stanie Massachusetts w USA. W Rotterdamie Progress Software będzie organizować szkolenia dotyczące wybranych produktów i technologii firmy. Szkolenia prowadzone będą przez najlepiej wykwalifikowanych pracowników firmy, a główny nacisk zostanie położony na Internet Component Framework (ICF) - platformę pozwalającą na tworzenie aplikacji działających w środowisku internetowym.

Progress Software ma na całym świecie ponad 2 tys. partnerów posiadających status ISV (Independent Software Vendor). W Polsce firma posiada 60 partnerów ISV, którzy dostarczyli już na rynek ponad 100 aplikacji.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200