Programisto, ruszaj na start! Bieg IT we Wrocławiu

Czy wiesz, że 60 proc. polskich specjalistów IT czynnie uprawia sport? Pracownicy IT z Wrocławia udowodnią, że te statystyki nie kłamią! Już 22 września, na Stadionie Olimpijskim, przedstawiciele branży technologicznej wezmą udział w kolejnej edycji Biegu IT.

Pracownicy branży informatycznej będę mieli do pokonania dystans 10 km, podczas którego udowodnią, że są „efektywni w pracy i aktywni po pracy”. Dodatkowo biegacze będą mogli spróbować swoich sił w rzucie PC-tem.

Każdy uczestnik wyścigu otrzyma pakiet startowy, w którym znajdą się: unikalna koszulka techniczna oraz sportowy worek. Na mecie na wszystkich zawodników czekać będzie bufet owocowy oraz pamiątkowy medal. Organizatorzy przygotowali również nagrody dla osób, które osiągną najlepsze czasy w swoich kategoriach.

Zobacz również:

Sportowemu wyzwaniu towarzyszyć będzie także piknik rodzinny z atrakcjami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Najmłodsi zmierzą się w „Biegu Bajtka” na dystansie 100 m (do 8 lat) oraz na 400 m (powyżej 8 lat). W „Strefie Robota” odbędą się warsztaty z robotyki dla dzieci już od 4. roku życia. W trakcie zajęć każdy maluch będzie mógł zbudować swojego pierwszego robota, a dzięki specjalnie napisanemu programowi sprawić, że „ożyje”. Nie zabraknie także typowo festynowych atrakcji dla najmłodszych jak dmuchańce, bańki mydlane XXL, malowanie buziek.

Wszystkich związanych na co dzień z branżą technologiczną zapraszamy na Stadion Olimpijski (aleja Ignacego Jana Paderewskiego 35) 22 września o godz. 11.00. Chętni mogą zgłaszać się, indywidualnie lub w ramach drużyn firmowych, do 19 września za pośrednictwem strony internetowej wydarzenia: www.biegit.pl.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Pro-Run oraz IT Kontrakt.


×