Programiści walczą o 10 000 zł!

21 aplikacji, przygotowanych przez programistów z całej Polski, walczy o wygraną w konkursie Let’s Code, organizowanym przez firmę Sii. Główną nagrodę – 10 000 zł – otrzymają autorzy aplikacji, która w internetowym głosowaniu zdobędzie najwięcej głosów. Głosować można na stronie: http://pl.sii.eu/letscode/glosowanie do 13 grudnia.

Do drugiego etapu autorzy zgłosili 21 aplikacji, które walczą o główną nagrodę na drugim etapie konkursu. Pierwszy etap Let’s code odbył się w nocy z 15 na 16 listopada, walczyło w nim 114 deweloperów z 31 drużyn. Konkurs, którego organizatorem jest Sii – najszybciej rozwijająca się firma IT w Polsce, odbywa się w 7 miastach, w siedzibach Sii.

Pierwszy etap zakończył się po całej nocy programowania. W każdym mieście jury, złożone z osób technicznych i osoby z doświadczeniem biznesowym, nagrodziło w sumie 7 drużyn, których aplikacje ocenili najwyżej. Zwycięzcy lokalni otrzymali nagrody w postaci konsol PlayStation VITA WiFi. – opowiada Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Komunikacji Sii i organizator konkursu. – Drugi etap jest ogólnopolski: uczestnicy decydowali, czy zgłosić stworzone w pierwszym etapie Let’s code aplikacje do głosowania internetowego. Zgłoszono 21 aplikacji, których opisy można znaleźć na stroniehttp://pl.sii.eu/letscode/glosowanie. Każdy oddany głos, który można oddać do 13 grudnia, musi być uzupełniony krótkim uzasadnieniem merytorycznym. Wygra ta aplikacja, która otrzyma najwięcej głosów. Zapraszamy do głosowania.

Konkurs Let’s Code, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Sii, organizowany jest w tym roku po raz pierwszy. Patronami medialnymi są: Tygodnik „Computerworld”, Magazyn „Semestr” oraz „Outsourcing&More”” i „Outsouring Portal”. W Lublinie Patronat Honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200