Program za grosik

Przedstawiamy kolejne programy shareware rozpowszechniane przez firmę TTC.

Przedstawiamy kolejne programy shareware rozpowszechniane przez firmę TTC. Przypominamy, że czytelnicy "Compu-terworlda" mogą otrzymać wysyłkowo kopie opisywanych programów ze specjalną zniżką, która wynosi 6000 zł, na podstawie załączonego kuponu. Szczegóły omówiliśmy w poprzednich numerach naszego pisma (5,6/91).

Serdecznie pozdrawiamy w nowym roku przedszkolnym, szkolnym i akademickim i życzymy samych piątek. Dzisiaj proponujemy:

HERCULES Utilities

Dyskietka zawiera większość znanych programów "zamiany mono na kolor". SIMCGA, HGCIBM, HERCULES i inne są przydatne nie tylko przy uruchamianiu kolorowych gier na monitorach biało- czarnych.

Numer dystrybucyjny w katalogu TTC-#111

SCREEN SAVERS

Znakomita kolekcja programików oszczędzających monitory, czyli tzw. screen blankers. Krótka przerwa w pracy obraz sam zniknie z ekranu. Numer dystrybucyjny w katalogu TTC-#112

FORMAT & COPY Utilities

Dwie dyskietki programów pomocniczych do formatowania dysków i kopiowania zbiorów. Mniej niż 30 sekund na sformatowanie dyskietki, mniej niż 40 - na skopiowanie i sformatowanie. Ponowny format w niecałe 4 sekundy. Nieźle.

Numer dystrybucyjny w katalogu TTC - #113 (dwie dyskietki)

DISK ORGANIZER

Każdy dysk po pewnym czasie staje się wolniejszy. Jest to spowodowane rozbiciem zbiorów danych na fragmenty rozsiane po całym dysku. Ten program zaprowadzi porządek. Niezbędny na każdym komputerze.

Numer dystrybucyjny w katalogu TTC-#114


TOP 200