Producent kotłów grzewczych z Impulsem

Zakończyło się wdrożenie systemu ERP w firmie Defro. Oprogramowanie firmy BPSC ma pomóc przede wszystkim w kontroli kosztów produkcji i zarządzaniu gospodarką magazynową.

Według przedstawicieli firmy BPSC funkcjonalność systemu Impuls 5 objęła większość obszarów biznesowych Defro. Rozwiązania finansowo-księgowe wykorzystywane są obecnie w podstawowym zakresie i rozbudowywane o kolejne funkcjonalności. Możliwe jest już m.in. rozliczanie materiałów z dokładnością do poszczególnych zleceń produkcyjnych. "Dzięki wdrożeniu zintegrowanego systemu zarządzania zniknął problem z dokładnym wycenianiem wartości poszczególnych produktów. Dane dotyczące materiałów ściągane są przez TKW, czyli moduł obliczający przewidywane koszt, tworząc nasz koszt netto. To znaczące udogodnienie w porównaniu z sytuacją, gdy musieliśmy analizować ceny zakupów materiałów, przenosić je do Excela i przeliczać wykorzystane ilości" - mówi Wojciech Różalski, dyrektor ds. logistyki, koordynujący wdrożenie po stronie Defro.

Dzięki uruchomionemu oprogramowaniu kontroli podlegają również koszty transportu obejmujące wykorzystanie własnej floty. Usprawnione zostało również planowanie działalności produkcyjnej oraz obsługa reklamacji. Standardowa funkcjonalność kadrowo-płacowa systemu Impuls 5 została zaś zintegrowana z oprogramowaniem kontroli dostępu do poszczególnych pomieszczeń na terenie przedsiębiorstwa. Z systemu korzysta równocześnie 20 użytkowników. Wartości wdrożenia nie ujawniono.

W serwisie ERPStandard.pl przeczytasz także:

PeopleSoft Enterprise CRM już w wersji 9.1

CDN XL z Zakładach Górniczo-Metalowych

ERP na czele priorytetów inwestycyjnych

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200