Procesy jak w contact center

Premierę systemu integrującego funkcje centrum kontaktowego z oprogramowaniem BPA (Business Process Automation) do automatyzacji procesów biznesowych zapowiada na połowę tego roku Interactive Intelligence.

Interactive Intelligence postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie i technologie stosowane przez jej klientów w centrach kontaktowych do stworzenia systemu automatyzacji procesów biznesowych. Dotyczy to wyrafinowanych narzędzi służących do kolejkowania pracy (odbierania połączeń), przypisywania jej odpowiednim pracownikom (przekierowywanie rozmów), pomiaru jakości obsługi klientów oraz śledzenia rezultatów pracy.

Technologie opracowane przez mają umożliwić wizualizację procesów przy wykorzystaniu graficznych formularzy, monitoring aktywności pracowników, nadzór nad ich pracą w czasie rzeczywistym oraz zarządzanie personelem (harmonogramy). Jak mówi Marcin Grygielski, Interactive Intelligence Territory Manager Eastern Europe, będzie to rozwiązanie o wiele prostsze, mniej kosztowne i łatwiejsze do wdrożenia w porównaniu do klasycznych narzędzi workflow i dlatego przydatne również dla przedsiębiorstw z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, których nie stać na inwestowanie w wyspecjalizowane systemy dedykowane. Premiera nowego systemu Interactive Intelligence jest planowana na czerwiec br.


TOP 200