Process4E rozpoczęła działalność

MCI Managenent zainicjowała działalność nowej firmy pod nazwą Process4E (Process for Enterprise) o kapitale początkowym w wysokości 2,5 miliona złotych.

MCI Managenent zainicjowała działalność nowej firmy pod nazwą Process4E (Process for Enterprise) o kapitale początkowym w wysokości 2,5 miliona zł. Głównym celem spółki jest oferowanie szeregu specjalistycznych usług konsultingowych skierowanych do firm komputerowych oraz pakietów szkoleń dla zainteresowanych grup specjalistów. Początkowo Process4E będzie świadczyć usługi w zakresie strategii przedsiębiorstwa i produktu, jak również konsulting i zarządzanie projektami w czasie zmian i wprowadzania krytycznych procesów dla przedsiębiorstwa takich jak CRM czy e-Commerce. Zagraniczne przedsiębiorstwa związane z zaawansowanymi technologiami zainteresowane wejściem na polski rynek otrzymają obsługę w postaci badań rynkowych oraz wsparcia w czasie rozpoczęcia działalności. W chwili obecnej firma zajmuje biura w warszawskim kompleksie Mokotów Business-Park.

Process4E

tel.: (71) 782 03 40

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200