ProSecure UTM25S - zapora firmy Netgear dla MSP

Firma poszerza ofertę o zaporę ogniową ProSecure UTM25S (Unified Threat Management). Urządzenie chroni sieć LAN przed różnego rodzaju zagrożeniami i jest przeznaczone dla małych oraz średnich przedsiębiorstw. ProSecure UTM25S pracuje w oparciu o opracowaną kilka lat temu przez Netgear technologię Stream Scanning.

UTM25S skanuje pocztę e-mail, strony WWW oraz filtruje treści i w razie konieczności blokuje spam. Urządzenie jest wyposażone w zaporę SPI i tunele VPN z wykorzystaniem szyfrowania IPSec albo SSL.

Zaporę można podłączyć do sieci na kilka sposobów - za pośrednictwem Ethernetu, modemu DSL (VDSL/ADSL2+), modemu 3G oraz przy użyciu technologii 4G (w tym ostatnim przypadku w połączeniu z odpowiednim modemem/routerem 4G/LTE, takim jak MBR1515 lub MBR1517).

Zobacz również:

  • Włoska firma opracowała własną wersję Pegasusa
  • Zyxel likwiduje podatności wykryte w kilku swoich produktach
  • Cloudflare zapewni darmowy dostęp do ważnego komponentu swojej platformy

UTM25S zawiera dwa złącza na dodatkowe karty sieciowe i można ją integrować z urządzeniami ReadyNAS. Dostępny jest także punkt dostępowy (jako dodatkowy moduł), który obsługuje standard n. Cena rozwiązania - od 1000 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200