Premiery nowych produktów MBS

Microsoft Business Solutions w marcu br. wprowadzi do sprzedaży polskie wersje systemów Dynamics 7.0 i eEnterprise 7.0.

Microsoft Business Solutions w marcu br. wprowadzi do sprzedaży polskie wersje systemów Dynamics 7.0 i eEnterprise 7.0.

Najistotniejszą nowością w obu systemach będzie integracja z oprogramowaniem Microsoft Office. Szeroko reklamowana przez Microsoft funkcja inteligentnych znaczników (Smart Tags) ma umożliwić łatwy dostęp do danych zawartych w systemach wspomagających zarządzanie MBS z poziomu aplikacji Word, Excel i Outlook. Poprzez znaczniki będzie można wywołać odpowiednie okno aplikacji ERP. Dostęp do danych będzie możliwy także na komputerach, które nie mają zainstalowanego klienta systemu Dynamics 7.0 lub eEnterprise 7.0.

Kolejnym elementem poszerzającym funkcjonalność oprogramowania Great Plains Software będzie Business Portal - moduł zapewniający zdalny dostęp do systemu ERP poprzez przeglądarkę. W Dynamics 7.0 i eEnterprise 7.0 wprowadzono także wiele modyfikacji związanych z dostosowaniem oprogramowania do wymogów unijnych. Dodano m.in. funkcje obowiązujących w Unii Europejskiej deklaracji Intrastat.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200