Premiera iPhone'a 14 w drugim tygodniu września

Apple przygotowuje się do najważniejszej konferencji w roku. Nowe modele iPhone'a powinny zadebiutować już 7 sierpnia 2022 roku.

Okres wakacyjny w większości firm jest czasem odpoczynku. Inaczej jest w Apple. Gigant z Cupertino miesiące urlopowe wykorzystuje do przygotowania się do najważniejszej konferencji prasowej. We wrześniu debiutują bowiem nowe smartfony z rodziny iPhone, które są motorem napędowym całego Apple.

Apple przygotowuje się do premiery iPhone'a 14
Źródło: apple.com

Apple przygotowuje się do premiery iPhone'a 14

Źródło: apple.com

Następne duże wydarzenie powinno odbyć się 7 września 2022 roku. Zobaczymy wtedy nowe smartfony z rodziny iPhone 14, które mają trafić do sprzedaży tydzień później - 16 września 2022 roku.

Zobacz również:

  • Znamy zwycięzców tegorocznego rankingu App Store Awards
  • Fizyczna karta SIM czy wirtualny eSIM? Oto najważniejsze różnice
  • Europejski rynek smartfonów w kondycji najgorszej od 2012 roku

Z danych sprzedażowych za 2021 rok wynika, że smartfony iPhone stanowiły połowę całkowitej sprzedaży urządzeń Apple.

Ekonomiści spodziewają się nieco gorszych wyników sprzedażowych w 2022 roku, co wynika z obecnej sytuacji gospodarczo-ekonomicznej.

Eksperci przewidują, że iPhone 14 może być jedną z ważniejszych premier smartfonów Apple od kilku lat. Producent przygotowuje się bowiem do całkowitej rezygnacji z charakterystycznego wycięcia w ekranie - notch'a.

Pomimo powrotu do pracy z biura od września 2022 roku, wydarzenie, na którym zaprezentowane zostaną nowe urządzenia mobilne odbędzie się w formie online bez udziału publiczności. Wiele wskazuje na to, że całość nie będzie transmitowana na żywo.

Oprócz smartfonów iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro Max powinniśmy zobaczyć również nowego iPada oraz zaktualizowane zegarki Apple Watch. Możliwe, że pojawia się również nowe słuchawki Apple AirPods Pro drugiej generacji.

Wkrótce po wydarzeniu roxpczonie się przedsprzedaż nowych produktów z oferty Apple.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200