Praca w IDG.pl!

Firma IDG Poland SA uruchomiła nowy serwis rekrutacyjny - Praca.idg.pl. Strona wystartowała niedawno, ale w jej zasobach już można znaleźć blisko 9 tys. ofert pracy. Z uwagi na profil serwisu IDG.pl, znaczna część ofert dotyczy posad związanych z IT.

Oferty pracy dostępne na stronie Praca.idg.pl są starannie skatalogowane według kilku kryteriów - mamy tu podział m.in. na branże, stanowiska oraz regiony. Oczywiście, serwis wyposażony został także w rozbudowaną, wygodną w użyciu wyszukiwarkę, która umożliwia szybkie dotarcie do interesujących nas ofert pracy. Warto zaznaczyć, że znajdziemy tu nie tylko oferty z Polski, ale także z całego świata (w tym m.in. z Arabii Saudyjskiej, Indonezji oraz Tunezji, ale także Wielkiej Brytanii, USA czy Niemiec).

Praca w IDG.pl!

Strona główna serwisu Praca.idg.pl

Autorzy strony przewidzieli również możliwość pozostawienia na stronie własnego CV - dzięki temu osoby zainteresowane znalezieniem (lub zmianą) pracy mogą umieścić w serwisie szczegółowe informacje o swoim doświadczeniu i umiejętnościach. Dane te będą widoczne dla firm poszukujących pracowników - to świetna metoda na skojarzenie osoby poszukującej posady z wymarzonym pracodawcą.

Zobacz również:

Serwis jest także bardzo przyjazny dla firm poszukujących pracowników - na stronie umieszczono wygodny w obsłudze formularz, umożliwiający szybkie opublikowanie własnego ogłoszenia rekrutacyjnego.

Partnerem Praca.idg.pl jest serwis rekrutacyjny Praca.Gazeta.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200