Praca przy wyborach samorządowych 2002

Państwowa Komisja Wyborcza ogłasza pilotażowy projekt rekrutacji kandydatów do obsługi informatycznej Obwodowych Komisji Wyborczych.

Państwowa Komisja Wyborcza ogłasza pilotażowy projekt rekrutacji kandydatów do obsługi informatycznej Obwodowych Komisji Wyborczych.

Celem obsługi informatycznej Obwodowych Komisji Wyborczych jest przede wszystkim pomoc dla tych komisji w sprawnym i prawidłowym ustaleniu wyników głosowania w obwodzie, a następnie przesłanie danych o wynikach głosowania w obwodach - za pośrednictwem Internetu i przy użyciu specjalnej aplikacji komputerowej.

Zobacz również:

  • Wzrasta znaczenie Bayer Digital Hub w Warszawie
  • Polska jest dobrze przygotowana na pracę zdalną

Swoją kandydaturę można zgłosić wypełniając formularz znajdujący się na stronach www Państwowej Komisji Wyborczej www.pkw.gov.pl. Formularz należy, wypełnić, a następnie postępując wg instrukcji zawartych w Aplikacji, odesłać pocztą elektroniczną do PKW.

Za świadczoną pracę będzie przysługiwało wynagrodzenie, określone przez PKW po ogłoszeniu wyborów.

Wymagania, które musi spełniać kandydat oraz zadania jakie przed nim stoją są opisane na stronach internetowych www.pkw.gov.pl.

Projekt obsługi informatycznej Obwodowych Komisji Wyborczych jest przedsięwzięciem pionierskim i ma na celu sprawdzenie mechanizmu, który mógłby być wdrożony na szeroką skalę przy organizacji kolejnych wyborów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii informacyjnych, projekt ma szansę ustanowić nową jakość w przeprowadzeniu wyborów.

Pilotaż ma na celu sprawdzenie możliwości zapewnienia odpowiedniej liczby kandydatów do pomocy komisjom obwodowym.

Państwowa Komisja Wyborcza zastrzega sobie możliwość wyboru kandydatów.

Zapraszamy wszystkich do wyrażenia chęci udziału w projekcie poprzez zgłaszanie się i rejestrowanie na stronach www.pkw.gov.pl.

Sekretarz Państwowej Komisji Wyborczej

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200