Poznaj swój nowy osobisty telewizor: Lenovo Yoga Tab 3 Plus


Pamiętacie odkrywanie możliwości swojego pierwszego tableta? Pamiętacie, jak uświadomiliście sobie, że możecie zabrać to przenośne urządzenie podobne do telewizora w dowolne miejsce? Filmy i programy telewizyjne w najwyższej jakości poza domem – marzenie podróżujących do pracy, rodzin z dziećmi oraz nieustraszonych podróżników. Rzeczywistość szybko jednak dokonała weryfikacji tych planów. Obejrzenie całego sezonu Stranger Things czy dostosowanie dźwięku i obrazu, żeby faktycznie przypominały doświadczenia widza w kinie IMAX to prawdziwe wyzwanie.

Nowy tablet Yoga Tab 3 Plus został pomyślany jako przenośne centrum rozrywki dla całej rodziny. Oferuje piękny wyświetlacz 2K oraz technologię Technicolor Color Enhance, głośny, wysokiej jakości system dźwięku kinematograficznego oraz bez względu na to, co oglądamy, totalną elastyczność w postaci czterech trybów użytkowania – wszystko w pakiecie z długim czasem pracy na baterii.

Wiemy z prowadzonych badań, że ponad 76% ludzi używa tabletów w łóżku, 67% na sofie podczas wykonywania innych czynności, a 58% używa ich przy biurkach i stołach jadalnych.

Oto, co oferuje Yoga Tab 3 Plus wszystkim użytkownikom – przy stole, na sofie, w tramwaju czy podczas długodystansowego lotu samolotem:

Wodoodporność: prosta uniwersalność Yoga Tab 3 Plus czyni to urządzenie idealnym towarzyszem w czasie kąpieli – oglądaj ulubiony program telewizyjny z kieliszkiem wina w ręku albo zabawiaj dzieci podczas kąpieli. Yoga Tab 3 Plus został wyposażony w wodoodporny ekran IP51, który pozwala spokojnie korzystać z niego w łazience, kuchni i poza nimi.

Inteligentny design: urządzenie, które umożliwia kontynuowanie oglądania filmów lub przeglądanie internetu w dowolnym miejscu, do którego się wybierzesz – po prostu pasuje wszędzie. Tekstura przypomina skórę, a mechanizm umożliwiający postawienie tableta wykonano z metalu klasy premium. Wszystko to sprawia, że Yoga Tab 3 Plus jest stylowym towarzyszem zarówno w domu, jak i poza nim.

Kompletne doświadczenie kinowe w tablecie: ekran 2K o przekątnej 10,1 cala, Technicolor Color Enhance oraz trójwymiarowy dźwięk Dolby Atmos®, wydobywający się z czterech umieszczonych z przodu głośników JBL, pozwalają oglądać ulubione programy telewizyjne oraz filmy w sposób, jaki dotychczas nie był dostępny – gdziekolwiek chcesz: na sofie i nie tylko.

Funkcje przesyłania obrazu i dźwięku: wykorzystaj duży ekran oraz głośniki Yoga Tab 3 Plus przy użyciu Lenovo Media Cast. Przesyłaj audio (via Bluetooth®) oraz wideo (via Miracast®) do swojego tableta Yoga Tab 3 Plus z innych urządzeń, żeby zapewnić sobie wszędzie, gdzie tylko zapragniesz, wysoką jakość obrazu i dźwięku – sobie, a także rodzinie i przyjaciołom.

Cztery tryby wygodnego oglądania w domu: czy zdarzyło się Wam stracić cierpliwość podczas podejmowania kolejnych prób ustawienia tableta lub po prostu utrzymania go w dłoniach w trakcie długotrwałego oglądania telewizji czy filmów? Yoga Tab 3 to jedyna linia produktów z wbudowanymi czterema trybami użycia, zapewniającymi totalną swobodę użytkowania: postaw, przechyl, trzymaj lub zawieś – Ty wybierasz, kiedy i jak chcesz ich użyć.

Pojemna bateria: byłoby bezsensowne zaoferować wszystkie te funkcje, jeśli korzystanie z nich wiązałoby się z koniecznością ciągłego sprawdzania, ile czasu pracy zapewni bateria. Yoga Tab 3 Plus został wyposażony w inteligentną baterię o pojemności 9300 mAh, zapewniającą ponad 18 godzin pracy: to oznacza dwa całe sezony serialu Mr. Robot lub Orange is the New Black, albo rozrywkę non stop w czasie długodystansowego lotu samolotem – to wszystko na jednym ładowaniu. Ponadto szybka ładowarka 24 W gwarantuje, że bateria szybko odzyska pełnię swoich możliwości.

Rozszerzając uznaną linię produktów, która uwzględnia już modele Yoga Tab 3 oraz Yoga Tab 3 Pro, Yoga Tab 3 Plus dopełnia portfolio i pozwala zaoferować „doświadczenie Yoga” na wszystkich poziomach cenowych. Jeśli szukacie urządzenia, które umożliwi całkowite oddanie się rozrywce w dowolnym miejscu domu lub poza nim, Yoga Tab 3 Plus będzie najlepszym wyborem.

Zapisz się na bezpłatny newsletter. Dowiesz się o webinarach, nowych case study oraz white paperach.