Powstała Grupa Biznesowa DGT

Gdański producent sprzętu telekomunikacyjnego wraz z czterema spółkami zależnymi, powołał w maju Grupę Biznesową DGT. Jej utworzenie ma przyczynić się do wzmocnienia pozycji firmy na rynku i zwiększenia dostępności produktów DGT wśród różnych grup odbiorców.

Gdańska firma DGT wraz ze spółkami zależnymi stworzyła w maju Grupę Biznesową DGT. W jej skład wchodzi 5 spółek branży teleinformatycznej. Każdy z należących do grupy podmiotów obejmuje inny obszar działalności. DGT Sp. z o.o., zajmuje się produkcją sprzętu telekomunikacyjnego. Grupę tworzą także DGT-LAB SA (prace badawczo-rozwojowe), DGT-SERWIS Sp. z o.o. (serwis pogwarancyjny oferty produktowej); DGT-SYSTEM Sp. z o.o. (obsługa specjalistycznych kontraktów dedykowanych) oraz DGTronik (produkcja elektroniczna i specjalistyczne zaopatrzenie).

Należące do grupy spółki wykonują prace zlecone bezpośrednio przez DGT, realizują również własne kontrakty. Przyjęcie nowej organizacji zakładającej ściślejszą współpracę między poszczególnymi spółkami ma przyczynić się do wzmocnienia pozycji firmy na rynku i zwiększenia dostępności produktów DGT wśród różnych grup odbiorców.

Zobacz również:

  • Data center jako źródło ogrzewania dla domów
  • W tych krajach mobilny internet jest najtańszy
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200