Powołano dyrektora polskiego oddziału RSA Security

Został nim Piotr Kaszyca. Istniejący od września 2001 r. polski oddział firmy zarządzany był dotychczas przez Cezarego Prokopowicza, który nadzoruje pracę RSA w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Piotr Kaszyca objął stanowisko Country Managera na Polskę firmy RSA Security. Istniejący od września ubiegłego roku polski oddział firmy zarządzany był dotychczas przez Cezarego Prokopowicza, który nadzoruje pracę RSA w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (w Czechach, na Słowacji, na Węgrzech i w Polsce).

Dyrektor polskiego oddziału planuje w najbliższym czasie rozszerzyć liczbę autoryzowanych partnerów spółki, tzw. Security Solution Provider. "Zamierzamy rozmawiać z firmami, które współpracowałyby z nami przy dużych kontraktach. Chcemy sprawić, by technologia RSA stała się standardem wykorzystywanym w podmiotach działających w sektorach finansowym, telekomunikacyjnym i administracji publicznej", powiedział Piotr Kaszyca.

Zobacz również:

Piotr Kaszyca uprzednio związany był m.in. z EMC Computer Systems, ICL Polska oraz Computer Associates.

RSA Security działa w Polsce według modelu sprzedaży przez sieć ponad dwudziestu partnerów. Obsługę logistyczną zapewnia krakowska spółka DNS Polska. Systemy zabezpieczeń elektronicznych RSA Security posiadają w swojej ofercie m.in.: ComArch SA, SA, Prokom Software SA, Sekom SA, SA i .

***

http://www.computerworld.pl/wiadomosci/archiwum/4/6/4685.asp