Powołano dyrektora polskiego oddziału RSA Security

Piotr Kaszyca objął stanowisko Country Managera na Polskę firmy RSA Security.

Istniejący od września ubiegłego roku polski oddział firmy zarządzany był dotychczas przez Cezarego Prokopowicza nadzorującego pracę RSA w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Polsce).

Dyrektor polskiego oddziału planuje w najbliższym czasie rozszerzyć liczbę autoryzowanych partnerów spółki, tzw. Security Solution Provider. "Zamierzamy rozmawiać z firmami, które współpracowałyby z nami przy dużych kontraktach. Chcemy sprawić, by technologia RSA stała się standardem wykorzystywanym w podmiotach działających w sektorach finansowym, telekomunikacyjnym i administracji publicznej", powiedział Piotr Kaszyca.

Zobacz również:

  • Platforma Azure Purview ma nową nazwę

Piotr Kaszyca uprzednio związany był m.in. z EMC Computer Systems, ICL Polska oraz Computer Associates.

RSA Security działa w Polsce według modelu sprzedaży przez sieć ponad dwudziestu partnerów. Obsługę logistyczną zapewnia krakowska spółka DNS Polska. Systemy zabezpieczeń elektronicznych RSA Security posiadają w swojej ofercie m.in.: ComArch SA, Comp SA, Prokom Software SA, Sekom SA, Solidex SA i Wasko.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200