Powołanie nowych członków zarządu Tech Data Polska

Zarząd Tech Data Polska Sp. z o.o. został uzupełniony poprzez powołanie dwóch nowych członków: Marka Jankowskiego i Izabelę Kubaś. Wcześniej sprawowali oni funkcję prokurentów spółki. Zmiana ta została zgłoszona do KRS.

W związku z powyższym zarząd spółki Tech Data Polska tworzą obecnie: Ireneusz Dąbrowski, Marek Jankowski, Izabela Kubaś oraz Marek Szarras.

Marek Jankowski jest absolwentem wydziału elektrycznego Politechniki Warszawskiej. W 1984 r. rozpoczął pracę w firmie Hydrobudowa-6, w której w latach 1985-1986 zajmował stanowisko Głównego Energetyka Bazy Sprzętowo-Samochodowej. W latach 1987 -1993 prowadził własną działalność gospodarczą kierując firmą zajmującą się projektowaniem i wykonywaniem sieci i instalacji elektrycznych.

W 1993 r. rozpoczął pracę w firmie Tech Data Polska (wtedy DHI - Dom Handlowy Informatyki) na stanowisku Przedstawiciela Handlowego. Kolejno obejmował stanowiska: Kierownika Grupy Handlowej, Kierownika Zespołu Obsługi Sprzedaży, Zastępcy Dyrektora ds. Sprzedaży, Dyrektora ds. Sprzedaży, a od kwietnia 2008 r. - Dyrektora ds. Zarządzania Produktami odpowiedzialnego za dystrybucję produktów masowych. Z dn. 1 października 2009 r. został powołany na nowo utworzone stanowisko Country Managera. Odpowiada za współtworzenie i realizację strategii polskiego oddziału firmy, zarządzanie operacjami handlowymi i wynik finansowy. Jest żonaty, ma córkę.

Izabela Kubaś jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w już czasie studiów pracując jako księgowa w firmie Minex. Po ukończeniu studiów w 1994 r. rozpoczęła pracę w firmie Danfoss Poland na stanowisku głównego księgowego. W 1996 r. rozpoczęła pracę w Tech Data Polska (wtedy Computer 2000 Polska), kolejno obejmowała stanowiska: kontrolera finansowego i głównego księgowego. Od maja 1998 r. pełni funkcję Dyrektora ds. Finansowych i Głównego Księgowego. Jest mężatką, ma syna i córkę.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200