Powerware na targach Intertelecom

Na targach Intertelecom 2002, które odbędą się w Łodzi w dniach 5 – 8 marca, Invensys Powerware zaprezentuje najnowsze zasilacze awaryjne.

Na targach Intertelecom 2002, które odbędą się w Łodzi w dniach 5 – 8 marca, Invensys Powerware zaprezentuje najnowsze zasilacze awaryjne.

Powerware, przedstawi firmową koncepcję mówiącą o dziewięciu najczęstszych problemach z zasilaniem, z którymi mamy do czynienia na codzień – zanikami napięcia, udarami napięciowymi, chwilowymi wahaniami amplitudy, obniżeniami napięcia, szumem, wahaniami częstotliwości, zakłóceniami impulsowymi, przepięciami łączeniowymi i odkształceniami harmonicznymi.

Zobacz również:

Zasilacze z Serii 3 mają za zadanie ochronę urządzeń elektronicznych przed trzema pierwszymi najczęstszymi problemami, Serii 5 przed pierwszymi pięcioma, a Serii 9 zabezpieczają przed wszystkimi dziewięcioma najczęstszymi problemami z zasilaniem, z którymi można się spotkać.

Nowością zaprezentowaną na targach będzie UPS Powerware 5125. Firma twierdzi, że to co wyróżnia jej produkt to wyposażenie w rozwiązania stosowane zazwyczaj w większych, droższych jednostkach. Są to m.in.: moduły akumulatorowe, rozszerzające czas podtrzymania, Advanced Battery Management (ABM) - ograniczający rozładowywanie akumulatorów i wydłużający ich żywotność o 50%, a także zapewniający odpowiednio wczesne informowanie o zbliżającym się zużyciu wewnętrznych i zewnętrznych modułów akumulatorowych Powerware; segmenty obciążenia umożliwiające oddzielne sterowanie trzema osobnymi liniami obciążenia z jednego systemu UPS

Także podczas targów zostanie zaprezentowany Powerware 9340 o podwójnej przemianie energii należący do systemów grupy 9 –rodziny najsilniejszych systemów UPS.

Produkty firmy Powerware będą prezentowane na stoisku firmy BPS, która jest autoryzowanym partnerem firmy Invensys Powerware w Polsce.


TOP 200