PowerQuest w Europie Środkowo-Wschodniej

Korporacja PowerQuest, dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania pamięcią masową ogłosił, że niezależnymi przedstawicielami PowerQuest w Europie Środkowej i Wschodniej będą firmy Process4E S.A. oraz Consito k.s.

Korporacja PowerQuest dostawca rozwiązań w zakresie zarządzania pamięcią masową ogłosił, że niezależnymi przedstawicielami PowerQuest w Europie Środkowej i Wschodniej będą firmy Process4E S.A. oraz Consito k.s.

"Europa Środkowa i Wschodnia jest rynkiem wschodzącym i szybko rozwijającym się. Współpraca z Process4E S.A. i Consito k.s. jako naszymi niezależnymi przedstawicielami w tym regionie jest dla nas niezwykle ważna. Obaj partnerzy wnoszą wieloletnie doświadczenie w budowaniu kanałów sprzedaży i dystrybucji produktów w Europie Środkowej i Wschodniej. Dysponują doświadczonym zespołem konsultantów, którzy zaprezentują klientom w tych krajach całe spektrum możliwości, jakie tkwią w technologii PowerQuest."- powiedział Kelly Devereaux, wiceprezes światowego marketingu i sprzedaży w PowerQuest.

Process4E S.A., z siedzibą w Warszawie, działa jako niezależny przedstawiciel PowerQuest na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. Firma świadczy usługi konsultingowe w zakresie otwierania przedstawicielstw i biur, szkoleń i zarządzania projektami dla zachodnich firm high-tech wchodzących na rynki Europy Środkowej i Wschodniej.

Więcej informacji:

Process4E

ul. Domaniewska 41

budynek Neptun, 8p.

02-672 Warszawa, Polska

Tel.: +48-22-606 13 06

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200