Portal informacyjny m-event

Siemens wraz z organizatorami $Międzynarodowych Targów Łączności Intertelecom 2002$ w Łodzi uruchomi w dniach 3-8 marca interaktywny targowy serwis informacyjny: wap.siemens.pl.

Siemens wraz z organizatorami Międzynarodowych Targów Łączności Intertelecom 2002 w Łodzi uruchomi w dniach 3-8 marca interaktywny targowy serwis informacyjny: wap.siemens.pl.

Serwis ma ułatwić odwiedzającym poruszanie się po terenach targowych oraz pomagać w wyszukiwaniu różnego rodzaju informacji związanych z targami i z Łodzią. Serwis będzie prowadzony w dwóch językach: polskim i angielskim.

Zobacz również:

  • Inicjatywa Pangea pomoże walczyć z cyfrowym wykluczeniem
  • Kod źródłowy WWW sprzedany
  • Ten portal pozwoli firmom użyteczności publicznej usprawnić kontakt z klientami

Do prowadzenia serwisu wykorzystano platformę Mobile Event Siemensa, umożliwiającą dostarczenie informacji za pośrednictwem telefonu komórkowego z aplikacją WAP. Dedykowany portal WAP operatora sieci lub bezpośrednio wyszukiwarka WAP umożliwiają wybranie aplikacji m-event, która po wprowadzeniu adresu wap.siemens.pl przenosi użytkownika na pierwszą stronę przewodnika. Portal ten stanowi główne wejście do wszystkich aplikacji m-event "Intertelecom Łódź".


TOP 200