Poręczne 60 GB

Pocketec, znany producent przenośnych twardych dysków, zaprezentował swój najnowszy produkt - dysk Pockey-DataStor o pojemności 60 GB. Urządzenie mieści się na dłoni i nie wymaga dodatkowego zasilania.

Poręczne 60 GB

Pockey-DataStor 60 GB

Dysk komunikuje się z komputerem za pośrednictwem złącza USB 1.1 oraz 2.0. W systemach Windows 2000/ ME/XP nie trzeba go nawet instalować - po podłączeniu do komputera Pockey-DataStor zostaje automatycznie wykryty jako dodatkowy twardy dysk. Użytkownicy starszych wersji systemu (Windows 98 i 98 SE) muszą zainstalować po jego podłączeniu dodatkowe sterowniki.

Najnowszy produkt Pocketec jest zasilany poprzez port USB, nie potrzebuje więc dodatkowego źródła energii (baterii czy zasilacza). Przedstawiciele firmy zapewniają, że doskonale nadaje się zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych, jak i przenośnych (PC oraz Mac). Dysk jest już dostępny w USA, wkrótce trafi również do sklepów w Europie. Można go również zamawiać za pośrednictwem strony internetowej producenta. Urządzenie kosztuje 399,95 USD. Pocketec ma w swojej ofercie również dyski Pockey-DataStor o pojemnościach 20, 30 i 40 GB.

Zobacz również:

Więcej informacji:

http://www.pocketec.net


TOP 200